Obserwatorzy

wtorek, 8 października 2019

543. Wyzwanie czytelnicze 3650 stron (2019) Wrzesień

Witajcie,
spełniło się moje małe marzenie. Pragnienie dokończenia serii "Szklany tron". Kiedy przeczytałam "Wierzę świtu" byłam zdruzgotana, że to jeszcze nie koniec. Nie lubię czytać dobrych serii po kawałku.
Ale udało się. Za sprawą Pani Zosi z naszej biblioteki, która dokupiła brakujące tomy. Seria zakończona, a ja czuję niedosyt! Teraz marzę, by mieć całą serię w swojej biblioteczce, bo jest pewne, że jeszcze wrócę do tej opowieści. Do niektórych książek po prostu się wraca raz po raz. Też macie swoje ulubione, do których wracacie?Królestwo popiołów. Część 1
Sarah J. Maas
736 stron


* * *


Królestwo popiołów. Część 2
Sarah J. Maas
512 stron


Wrzesień 1 248 stron
Razem (od początku roku) 14 507 stron


8 komentarzy:

 1. Brawo Moniko, super wynik !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie wolę zacząć czytać serię jak już całość mam w ręku;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj wiem jak to jest kiedy człowiek chce wiedzieć co dalej a książki nie ma, dlatego póki co staram się czytać te, których całą serię moge wypożyczyć od razu bo wiem że są w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniko, wiesz, że dzięki tobie sięgnęłam do tej serii? I nie żałuję. Na szczęście wszystkie tomy były w naszej miejskiej bibliotece oprócz ostatniego, który kupiłam w formie ebooka. Może kiedyś kupię wszystkie? Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam tej serii,opowiedz coś o niej więcej :) Mam bardzo dużo książek do których wracam z ogromną przyjemnością , więc i moja biblioteczka się powiększa :) Pozdrawiam Moniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. oooo toś mnie teraz zainteresowała :) coś dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, mam kilka książek do których fragmentów wracam. Głównie to klasyka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.