Obserwatorzy

piątek, 7 grudnia 2012

36. Wesołe tosty


Ostatnio jakoś nie widać u mnie nowych wzorów. Można pomyśleć, że się wypaliłam. Hmm... przez chwilę tak właśnie myślałam, ale okazało się, iż wena zmieniła nieco kierunek. Wróciłam do rysowania po 'x' latach nie robienia tego... W sumie bardzo często korzystam z tego sposobu przenoszenia myśli na papier :)

No tak, wzory muszą mieć jakiś początek, często jest nim właśnie rysunek, ale dość oczywistej oczywistości :)

Powstało kilka rysunków... nadal powstają, ale kiedy przyszło stworzyć wzór na krzyżyki stanęłam przed murem zdawałoby się nie do przeskoczenia.
W chwilach apatii, braku weny bądź umysłowej czystki całkiem dobrym lekarstwem jest wędrówka po blogach (ale żeby nie było, że tylko wtedy tam zaglądam). W taki sposób trafiłam do Danieli (Haftem malowane) i już tam zostanę :D
Egoistka ze mnie, ale nie mogłam tak po prostu przejść obok i zapomnieć. Chcę pamiętać i chcę odwiedzać Danielę :)

To właśnie u Danieli dosłownie olśniło mnie! Był pomysł, był rysunek brakowało tylko wzoru. No jakoś nie chciał przybrać właściwej formy... Akurat (na moje szczęście) trafiłam na wzory wykonane przez Danielę i bardzo mi się spodobały. Zresztą jak mogłoby być inaczej... są świetne! Naprawdę warto je zobaczyć.
Tym co pomogło był fakt, iż zostały wykonane na zwykłej kartce w kratkę (jak za dawnych lat). Przełom, albo powrót do przeszłości jak kto woli. W każdym razie pomogło!

Tak właśnie powstały wzory, które dziś prezentuję. Na dodatek są to maluszki wykonane z myślą o breloczkach. A poniżej prototyp :)


Tak wyglądały rozrysowane na kartce w kratkę, a dokładniej pierwszy z nich - Wesołek

A tu cała ekipa 4/5 wzorów. Ostatni nie załapał się na sesję ;-)

Na koniec wzory już we właściwej formie. Każdy wzór posiada prawą i lewą stronę, co chyba ułatwi wyszywanie :)
Wzory dostępne do zakupu.

Na koniec małe szaleństwo :) Pragnąc podziękować Danieli za inspirację pomyślałam, by obdarować ją jednym z breloczków "Wesołe tosty" wykonanym dla niej :) Ciekawe co ona na to?

Idę poodwiedzać :) Buźka :*5 komentarzy:

 1. Fajne wesołki - szczególnie ten z loczkiem.:) Daniela to nasz wzór niedościgniony. Nauczyłam się od niej robić kartki, ale gdzie mnie do niej.

  OdpowiedzUsuń
 2. O JEJ!Fajne projekty, ale Ty umiesz jeszcze opracować je graficznie , a ja nie!Pozdrówka i dużo weny!

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaale faaaajne :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne wzorki :) Z tą weną tak jest, że nie wiadomo kiedy do nas przyjdzie:) Życzę wielu pomysłów i mnóstwo projektów - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne!!! Takie zawadiackie te tosty. I podziwiam za umiejętność przeniesienia pomysłu na papier!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.