Obserwatorzy

sobota, 22 lutego 2014

128. Kobieta zmienną jest...

Dzisiejszy wpis... Właściwie, to miało go nie być. Nie bardzo miałam o czym napisać, aż do godz. 6.00 rano, kiedy to odpaliłam kompa i zobaczyłam do skrzynki e-mail.
Wśród wiadomości była jedna bez tytułu, ale od razu wiedziałam o od kogo i o co chodzi :)

W ostatnim poście cieszyłam się z wyłączenia G+. Cieszyłam się i nie cieszyłam. Radocha, bo posprzątałam po bałaganie (który sama sobie narobiłam), a żal bo nie posiadając konta G+ nie mogłam komentować. Oczywiste, co nie? Byłam jednak gotowa się z tym pogodzić, byle tylko moje komentarze nie odsyłały w próżnie.

I tu pojawia się bohaterka! Kasia z bloga Więc chodź, pomaluj mój świat... napisała do mnie e-mail, a w nim zawarła instrukcję jak przełączać konta. Kasiu ogromnie ci dziękuję za stworzenie tej instrukcji. Bardzo mi pomogłaś! Was kochani (zwłaszcza tych co jeszcze u Kasi nie byli) zachęcam do odwiedzin.

Tak więc teraz mój komentarz blogach nie odeśle nikogo w pustkę, a na profil Bloggera, tak jak chciałam, albo do G+ jeśli tak ustawię :)

Lubię dni, kiedy od rana sprawy dobrze się układają :) To będzie dobry dzień! :D

Do zobaczenia niebawem :*

4 komentarze:

 1. Możesz podzielić się tym odkryciem, jak pozbyć się G+? Chciałabym też to zrobić, ale boję się jeszcze bardziej namieszać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha zadna tam bohaterka. Super ze instrukcje sie przydaly na cos. Tak po prawdzie to mogliby popracowac nad tym zeby to nie bylo takie skomplikowane...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie, to instrukcje mogłyby by być takie jak twoja. W formie obrazkowej, która od razu trafia w sedno i jest bardzo czytelna :)

   Usuń
 3. Gosia K. @ Przy usuwaniu G+ weszłam na swoje konto. Potem w zakładkę "zarządzanie danymi", a tam byłą lista opcji (w tym usunięcie konta G+)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.