Obserwatorzy

środa, 29 sierpnia 2012

9. Wzór ze zdjęcia

Witam, witam i o zdrówko pytam:D

Wakacje dobiegają końca... czas pomyśleć o szkole ;-) Jak wsze przygotowania do szkoły?

U mnie pewien czterolatek od kilku dni przygotowuje się do ropoczęcia przdszkolnej edukacji. Sporo przy tym emocji... tych pozytywnych na szczęście :) To tyle a propos osobistych nowine.

Sezon na wzory ze zdjęcia uważam za rozpoczęty;-) 'Sezon', gdyż w zeszłym roku było to samo. W okolicach wakacji rozpętała się burza mailowa z pytaniami: Czy to zdjęcie nadaje się na wzór?  Ile to kosztuje? A ile czasu będę czekać? itd... itp.

W tym roku część wzorów zostało pokazane na blogu, na Fan Pag-u 'Igiełki' (Facebook), oraz na profilu w nk.pl .

A dziś... pewnie czekacie na obiecane ślubne wzorki? Baty się należą jak śnieg zimą ;p ... mam na razie jeden i czeka jeszcze na ostatnie szlify... Rozczarowani... wiem,  tez mi smutno :(

A dziś wzór ze zdjęcia zrobiony dla Pani Sylwii. Zdjęcie jak widać przedstawia herb. Wielka zmiana po portretach:) Wzorek prosty, choć narobił trochę zamieszania.
Początkowo miał mieć wymiary: 100x123 krzyżyki. Miał być fajny, mały, ale guzik ;p
Napis "Chrobry Głogów" wychodził fatalnie. Litery były nijakie, mało czytelne i w ogóle zgroza :/
Pani Sylwia po przeanalizowaniu kilku innych propozycji zaakceptowała większy rozmiar. A tak wygląda wzór w nieco większym formacie 162x201.


Wzór  prezentuję dzięki uprzejmości Pani Sylwii. Taka moja zasada :)

Muszę przyznać, że ten wzór był przyjemną odskocznią od ostatnio podejmowanego wzywania. Od pewnego czasu pracuję nad pewnym zdjęciem. Ma być z niego wzór, ale zanim to nastąpi... zdjęcie wymaga przygotowania. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. Może uda się pokazać etapy pracy i efekt końcowy...


Pozdrawiam czytelniczki i zapraszam ponownie

Buźka :*

2 komentarze:

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.