Obserwatorzy

wtorek, 2 października 2012

20. Owoce i warzywa [wzór graficzny]

Witam ;D

Jesień w pełni, a tu... brokuły zamiast dyni ;p
Cóż poradzić... nie działam schematycznie. Następnym razem mogą to być wzory ślubne na które cierpliwie czeka Pani Agnieszka, bądź świąteczne. Te ostatnie będą potrzebne do Mikołajkowej wzmianki. Oby zdążyć!

Dziś dwa wzorki, które powstały w tzw. 'międzyczasie'.
Zadziwia mnie fakt, iż w upakowanym harmonogramie wypełnionym matczyno - małżeńskimi obowiązkami znajduje się jeszcze czas na... wzory.
Właściwie nie mam się czym tu zachwycać. Są kobiety, które potrafią ogarnąć chaos dnia i jeszcze mieć czas dla siebie... Jak one to robią O_o ??

A więc do rzeczy. Gdzieś pomiędzy wzorami ze zdjęcia powstały (na razie) dwa wzorki jakie widać poniżej. Powstały z rysunków wykonanych przez Małgosię L. z którą mam przyjemność współpracować. Podziwiam jej wyobraźnię, kiedy ogląda moje 'szkice' pomysłów na wzory ;p
Jak widać nieźle sobie radzi. Wkrótce więcej...

Brokuły - Z tego wzorka jestem bardzo zadowolona. Udało się ładnie dobrać kolory dzięki czemu wyglądają bardzo realistycznie... wprost apetycznie ;D


Jabłuszko - ten wzór składa się aż z 35 kolorów. Czy to dużo? Był znacznie bardziej wymagający, ale jest!


Bardzo zależało mi, aby pokazać owoce i warzywa zarówno w całości jak i od środka. Stąd taki wygląd jabłka (całe, połówka i ogryzek). Inne (jeszcze!) rysunki wyglądają podobnie.

To tyle na dziś. Wracam do kolejnego wzoru ze zdjęcia, a w 'międzyczasie' postaram się stworzyć coś nowego.

Pozdrawiam serdecznie, Monika :*

3 komentarze:

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.