Obserwatorzy

czwartek, 1 listopada 2012

25. Bombka (haft krzyżykowy]


Zakończenie wzoru dla Pani Ewy pozwoliło na powrót do stałego rozkładu dnia. Owocem tego jest skończona zawieszka "Bombka" z wzoru 175-01.

Ostrzegam... sporo zdjęć ;-)


Tak wygląda tył haftu.

Tu już z filcem.

Na koniec z innej beczki ;-)

Kilka tygodni wcześniej popsuła się moja maszyna do szycia. Taka prosta... kupiona w pierwszym lepszym RTV-AGD. Póki stała na półce i pełniła funkcję ozdobną było Ok, ale kiedy 'kopnęło' mnie w stronę szycia... BUM i po maszynie ;p Do wyrzucenia! Nawalił cały mechanizm, więc o naprawie nie było mowy. Zwłaszcza, że to taka 'jednorazowa' rzecz do której nie przewiduje się serwisu i części.

Nie było rady... trzeba było pomyśleć o kolejnej. Popytałam, poczytałam... polecono mi nawet blog Agnieszki intensywniekreatywna. Polecam! Warto tam zajrzeć :)


Napisałam do Agnieszki z prośbą o radę w wyborze maszyny. Określiłam swoje możliwości finansowe i poleciła mi między innymi tą. Mało tego przesłała nawet własną recenzję o tym modelu Singera. Przekonała mnie i tak oto w poniedziałek do mych drzwi zapukał kurier z paczuszką ;D

I na tym skończę opis wrażeń, gdyż maszyna okazała się fabrycznie uszkodzona. Problem tkwi w regulacji wahacza (tego co pobiera nić ze szpulki).
Jeden telefon do serwisu... potem do kuriera i w środę było pa pa...
Mam nadzieję, iż w przyszłym tygodniu już Brzydal (jak go nazwała Agnieszka) wróci do mnie i będzie spisywał się jak należy ;D


Czas na kolejny hafcik i wzory :)

Do zobaczenia u was ;D

5 komentarzy:

 1. Bombka super! :) Szkoda, że z maszyną takie przygody.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za podpowiedź co zrobić z tyłem wyszytych obrazków:) Zainteresowała mnie również recenzja maszyny do szycia ... mam o czym myśleć, bo stara jest taka sobie ale szyje a chciałoby się zmienić:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie dopracowana ozdoba!!!.Ja podobne rzeczy wyszywam na kanwie i naklejam na karton, nie próbowałam pracy z kanwą plastikową.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna ta bombka ;D
  obserwuję i zapraszam do mnie: http://zaczynacodnowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wyszła ta bąbka ;) Mam nadzieje,że wróci do cibie "brzydal" w100% sprawny ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,
za czas, jaki mi poświęcasz,
za mądrość, którą się dzielisz,
za szczerość, której nie szczędzisz.